Žemaitės g. 96E, LT-76196, ŠIAULIAI

Apie mus

Patikimumas
Lankstumas
Komunikacija
0
Metų patirtis

Mieli Ponai ir Ponios,

Vadovauti „RV Transport“ yra didelė garbė ir atsakomybė.

Mes esame šeimai priklausantis verslas daugiau nei 28 metus, o kokybė, progresas, efektyvumas ir saugumas visada yra labiausiai vertinami.

Būdama patikima ir tvari mūsų įmonė plėtoja gerus santykius su savo verslo partneriais, klientais, valstybinėmis reguliavimo institucijomis, visuomene ir darbuotojais. „RV Transport / Nostrada“ savo veiklos sėkmę sieja su pasitikėjimu savo darbuotojais. Siekdami tikslų, subūrėme kvalifikuotų ekspertų komandą, kuri nuolatos tobulina savo įgūdžius ir sukuria pridėtinę vertę įmonei.

Šiandien esame viena lyderiaujančių transporto įmonių, turinti šiuolaikišką vilkikų parką, siekianti nuolatinio paslaugų tobulinimo, efektyvumo, lankstumo ir atsakomybės už aplinką. Mūsų įmonė mato tvarų 20% augimą kasmet, o tai tik daro mus ambicingesnius.

Stabili finansinė padėtis leis investuoti į verslo naujoves ir kartu sustiprina mūsų partnerių pasitikėjimą bendradarbiaujant.

Tikiu, kad ten, kur yra iššūkiai, yra ir galimybės. Ir tai yra geros galimybės, jei išnaudojamos teisingai.

Dėkojame už jūsų pasitikėjimą mumis ir būčiau laimingas, jei ir toliau lydėtumėte „RV Transport“ ateityje.

Pagarbiai,

Generalinis direktorius

Egidijus Švėgžda

Misija

Puoselėti ilgalaikę partnerystę savo lanksčiu požiūriu. Optimizuoti veiklą, išlaikant aukščiausios kokybės standartus.

Vizija

Siekiame, kad klientui būtume patogus pasirinkimas, kaip patikimas partneris, galintis suteikti aukščiausios kokybės pervežimo paslaugas ir plačią logistiką.